Paweł Sadłowski zdobywcą tegorocznej Nagrody Dziekana Studium Magisterskiego

To już druga edycja ustanowionego przez SGH wyróżnienia – Nagrody Dziekana Studium Magisterskiego za wybitne osiągnięcia w nauce i oryginalną pracę dyplomową. Wręczenie, w tym roku wirtualne, odbyło się 14 listopada podczas uroczystej, choć wirtualnej, ceremonii ukończenia studiów.

Kandydatami, analogicznie jak w pierwszej edycji konkursu były osoby, które obroniły pracę dyplomową w terminie od 1 października 2019 do 30 września 2020 r. Wyróżnienie przyznała kapituła pod przewodnictwem rektora SGH prof. Piotra Wachowiaka. Fundatorem nagrody pieniężnej w wysokości 10 tysięcy złotych była firma z Klubu Partnerów SGH – Bank Pekao S.A.

Zdobywcą drugiej Nagrody Dziekana Studium Magisterskiego okazał się Paweł Sadłowski za pracę dyplomową pt. Zjawiska behawioralne w decyzjach zakupowych konsumentów analiza bayesowska na przykładzie wybranych dóbr spożywczych, przygotowaną pod kierunkiem dr. hab. Andrzeja Torója. Aby tradycji stało się za dość, Pani dziekan Studium Magisterskiego prof. Dorota Niedziółka wraz z Prezesem Banku Pekao S.A. Panem Leszkiem Skibą – również absolwentem SGH „wręczyli” podczas uroczystości symboliczny czek, który czeka na zwycięzcę w SGH a dyplom wraz z biretem powędrowały przesyłką do Holandii, gdzie aktualnie przebywa laureat. 

Ta edycja Nagrody Dziekana Studium Magisterskiego była wyjątkowa podobnie jak cała uroczystość zakończenia studiów. Wszystkie obrady odbywały się online a sam nagrodzony „odbierał” wyróżnienie daleko poza murami Alma Mater. Jednak mimo okoliczności, które ukształtowały przebieg całego projektu w taki a nie inny sposób, za słowami Pani Dziekan pamiętajmy, że jako SGH chcemy nagradzać naszych najlepszych absolwentów po to, aby o ich wiedzy, kreatywności, dojrzałości i potrzebie rozwoju wiedzieli Ci, którzy kształtują ekonomiczną rzeczywistość.

Nagroda Dziekana Studium Magisterskiego SGH przyznawana jest co roku za wybitne osiągnięcia w nauce i oryginalną pracę dyplomową. Jej istotną wartością jest wyróżnienie najlepszej pracy magisterskiej, podejmującej tematykę związaną z najważniejszymi aktualnymi problemami gospodarczymi. 

Zachęcamy do obejrzenia całości transmisji uroczystości zakończenia studiów i wysłuchania motywujących i inspirujących przemówień władz SGH oraz gości. 

Wszystkim absolwentom jeszcze raz serdecznie gratulujemy oraz życzymy pełnej sukcesów i radości dalszej drogi. Niezmiennie zapraszamy do podtrzymania relacji z uczelnią poprzez dołączenie do Klubu Absolwentów SGH. O organizowanych wydarzeniach oraz innych inicjatywach dla absolwentów można dowiedzieć się ze strony absolwent.sgh.waw.pl lub z profilu FB Klub Absolwentów SGH.