Szczepienia w SGH – zapisy do 24 maja

Szczepienia w SGH – zapisy do 24 maja

SGH niezwłocznie po ogłoszeniu takiej możliwości przystąpiła do rządowego programu szczepień przeciw COVID-19 w zakładach pracy. Jednocześnie podjęliśmy współpracę z firmą LuxMed dla obsługi procesu szczepień na terenie SGH.

Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych przydzieliła nam preparaty firmy Pfizer z terminem szczepień od 7 czerwca 2021 r. w godzinach 9.00-18.00. 

Zachęcamy do udziału w programie wszystkich pracowników, doktorantów, studentów oraz stałych współpracowników posiadających konto SGH.

Prosimy o niezwłoczne przystąpienie do zapisów wszystkich chętnych: 

zapisy studentów i doktorantów 

zapisy pracowników i współpracowników SGH posiadających konto SGH​

W ramach zapisu Państwo samodzielnie dokonujecie wyboru terminu oraz wypełniacie dane rejestracyjne (maksymalnie do 24 maja br.). Szczegóły organizacyjne zostaną przesłane zarejestrowanym osobom.

W sprawie dodatkowych informacji dotyczących organizacji szczepień prosimy o kontakt e-mail na adres szczepienia-covid@sgh.waw.pl​. W przypadku pytań lub wątpliwości medycznych wsparciem konsultacyjnym będzie służył lekarz kwalifikujący na szczepienie w dniach wykonywania szczepień.

Uwaga! Istnieje możliwość objęcia akcją szczepień rodzin pracowników SGH. Pracownicy zainteresowani taką możliwością proszeni są o kontakt e-mail na adres szczepienia-covid@sgh.waw.pl