5 minut dla kariery: rusza cykl podcastów doradcy kariery

Trenerka biznesu,  doradca kariery SGH, ekspertka w dziedzinie świadomego budowania ścieżki kariery oraz profesjonalnego wizerunku biznesowego – Kinga Strzelecka zaprasza na pierwszy podcast z cyklu #5minutDlaKariery. 

Czy w 5 minut można zaplanować karierę? Z pewnością nie. Można jednak zrobić pierwszy krok w projektowaniu ścieżki własnego rozwoju, posłuchać cennych wksazówek doradcy oraz zainspirować się jej wiedzą i doświadczeniem, do czego Was gorąco zachęcamy.

Kluczowym zadaniem doradztwa kariery jest udzielanie pomocy w wyborze kierunku rozwoju, dalszego kształcenia oraz zawodu, odpowiadającego posiadanym predyspozycjom i kompetencjom. Pragniemy Wam towarzyszyć w drodze do wymarzonej kariery oraz inspirować do wydobywania tego, co stanowi Wasz potencjał.

W tym celu stworzyliśmy cykl podcastów #5minutDlaKariery. Kilka słów od autorki:

Gorąco zapraszam do wysłuchania pierwszego podcastu, z którego dowiecie się jak pracować głosem i jakich błędów nie popełniać podczas telefonicznej oraz onlinowej rozmowy o pracę. Zdradzę techniki służące usprawnieniu płynności waszej wypowiedzi, a w tym wszystkim pomoże mi zawodowy aktor, który... zresztą posłuchajcie sami.

Kolejne odcinki będą publikowane cyklicznie na oficjalnym kanale Youtube SGH oraz w innych kanałach mediów społecznościowych SGH –  Facebook, Instagram.

Potrzebujesz porady, konsultacji CV, doradztwa zawodowego? 
Sprawdź, kiedy możesz spotkać się z doradcą kariery osobiście lub online  https://administracja.sgh.waw.pl/pl/ckirza/Strony/doradztwo_kariery.aspx