nr 3 (355), lato 2020

Letni numer „Gazety SGH” wydajemy na zakończenie roku akademickiego 2019/2020 i jednocześnie kończącej się kadencji obecnych władz rektorskich i Senatu SGH. „Gazeta SGH” pojawi się jeszcze w czasie wakacji jako numer specjalny, przygotowywany na Forum Ekonomiczne w Krynicy.

Mamy nadzieję, że w jesiennym numerze będzie jeszcze czas na refleksje dotyczące obecnej kadencji, ale już teraz chcemy serdecznie podziękować za współpracę i wszelkie wsparcie panu rektorowi, profesorowi Markowi Rockiemu, władzom rektorskim, senatorom, władzom kanclerskim, przedstawicielom samorządu studentów i samorządu doktorantów SGH oraz wszystkim członkom naszej akademickiej społeczności. Szczególne podziękowania kierujemy również do wszystkich autorów, którzy współtworzyli nasze pismo przez ostatnie lata.

Mamy również nadzieję, że jesienią wszystkim nam uda się wrócić do wyczekiwanej „normalności”, chociaż zapewne nie takiej jak przed pandemią. Podobnie „Gazeta SGH” – być może już nie będzie taka sama… ale wciąż liczymy na to, że będzie ją można wziąć do ręki!

Zachęcając do lektury numeru lato 2020 wyłącznie w wersji elektronicznej, podobnie jak w poprzedniej edycji pisma, życzymy Wszystkim Państwu słonecznych i przede wszystkim zdrowych wakacji!

Redakcja

nr 3 (355), lato 2020