Czwartkowe spotkania SGH: Czy pojedziemy na wakacje?

Autor

W czwartek 4 czerwca o 14.00 zaprosiliśmy na kolejną debatę z cyklu #CzwartkoweSpotkaniaSGH. Tym razem nasz gość oraz ekspert z SGH rozmawiały na temat branży turystycznej oraz wakacyjnych decyzji Polaków. W spotkaniu udział wzięły Teresa Buczak z Polskiej Organizacji Turystycznej oraz prof. Magdalena Kachniewska z Instytutu Międzynarodowego Zarządzania i Marketingu SGH.

Po tygodniach izolacji Polacy obawiają się o pracę, ale też marzą o wakacjach. Kiedy granice zostaną otwarte i czy polecimy na urlop samolotem? A może w tym roku spędzimy go w Polsce? Czy branża turystyczna jest na to przygotowana? 

Gdy obiecany bon turystyczny rozwiał się w powietrzu, zastanawiamy się, jakiej pomocy można udzielić sektorowi. Czy pandemia i kryzys zmienią turystykę jako sektor gospodarki, ale też ważny element życia społecznego? 

Zapraszamy do obejrzenia nagrania rozmowy z prof. Magdaleną Kachniewską (SGH) i Teresą Buczak (Polska Organizacja Turystyczna) w ramach „Czwartkowych spotkań SGH”  z 4 czerwca o godz. 14.00.