Wydarzenia

Studenci Warszawy dla Ukrainy – koncert charytatywny

Data wydarzenia:

Koncert poświęcamy pamięci studentów poległych w wyniku inwazji Federacji Rosyjskiej na Ukrainę w tym Oleksiia (Ołeksija) Morklianyka, studenta SGH. Jako studenci, artyści warszawskiej sceny muzycznej i obywatele Polski chcemy pokazać wsparcie naszym sąsiadom, ale też po prostu naszym kolegom i koleżankom, którzy przechodzą teraz przez niezwykle trudne chwile. Każdy angażuje się w pomoc na różne sposoby, my chcemy pomóc tak jak umiemy najlepiej - muzyką. Cały dochód ze sprzedaży biletów przeznaczymy na zbiórkę Polskiej Akcji Humanitarnej na rzecz Ukrainy. Wśród artystów pojawią się także goście, m.in. Nick Sinckler czy zespół Popkultura, a koncert poprowadzi Karol Paciorek.

grafika informacyjna

To wydarzenie to nie tylko kolejna zbiórka, ale także moment na zebranie sił i odbudowanie nadziei, wspieranie się nawzajem w tym trudnym czasie, czy wyrażenie żalu, złości i tego wszystkiego, co się w naszych sercach gromadzi - buntu przeciwko nieludzkości.

➡️ Data i miejsce: 25 marca godzina 20:00, Klub Palladium

➡️ Bilety dostępne na eBilet.pl 

➡️ Cena 40 zł

Cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie w całości przekazany zbiórce Polskiej Akcji Humanitarnej na rzecz Ukrainy. Koncert został objęty patronatem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Klubu Palladium, platformy eBilet.pl, oraz społeczności Jak będzie w SGH? We współpracę zaangażowały się: Samorząd Studencki PJATK, Samorząd Studentów Uniwersytetu SWPS Warszawa, Samorząd Studentów WUM, Samorząd Studencki Akademii Leona Koźmińskiego oraz Samorząd Studentów Uczelni Łazarskiego. Pierwotnie inicjatywa obejmowała jedynie artystów występujących na Świątecznym Koncercie SGH, ale dzięki zaangażowaniu przedstawicieli licznych organizacji studenckich, m.in. Samorządu Studentów SGH, ESN SGH, i członków Stowarzyszenia Akademickiego Magpress koncert stał się wspólnym projektem warszawskich uczelni.

Lokalizacja
klub Palladium
Organizator
SGH