Wydarzenia

Jak sobie oszczędzisz i zainwestujesz, taką będziesz miał emeryturę

Seminarium
Data wydarzenia:

Jak sobie oszczędzisz i zainwestujesz, taką będziesz miał emeryturę!

Zapraszamy absolwentów na kolejne webinarium, z serii vademecum informacji o systemie emerytalnym.

Duże zainteresowanie i rewelacyjne oceny poprzedniego webinarium, zachęciły nas do kontynuacji tematu emerytur, jednakże tym razem z innej perspektywy.

Podczas listopadowego webinarium porozmawiamy  o tym, jak podnieść emeryturę, czyli jakie mamy możliwości i narzędzia, aby na emeryturze cieszyć się pełnią życia, bez widma „czekania na listonosza”.

Zachęcamy do przygotowania wcześniej pytań, które będzie można zadać podczas spotkania. Webinarium, jak poprzednio prowadzi ceniony ekspert w dziedzinie emerytur i długoterminowego inwestowania Grzegorz Chłopek.

Zagadnienia poruszane na webinarium:

  • Jak zapanować nad własnymi finansami by mieć z czego oszczędzać?
  • Jak długo należy oszczędzać?
  • Ile trzeba oszczędzać?
  • Jakich produktów używać by efektywnie oszczędzać więcej?
  • Jak długo wypłacać własne środki na emeryturze?

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Grzegorz Chłopek, CFA – ekspert w dziedzinie emerytur i długoterminowego inwestowania. Posiadacz tytułu CFA i licencji maklera papierów wartościowych. Dyrektor zarządzający iWealth Management. Niezależny członek rad nadzorczych: PKO BP, PA NOVA. Niezależny ekspert Instytutu Emerytalnego. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie na rynku kapitałowym, z którym rozpoczął przygodę w 1994 roku pracując jako makler w Biurze Maklerskim Banku Gdańskiego. Ostatnie 22 lata spędził w Nationale-Nederlanden Powszechnym Towarzystwie Emerytalnym, gdzie przez wiele lat odpowiadał za dział inwestycji. W Nationale-Nederlanden przeszedł ścieżkę kariery od starszego specjalisty ds. inwestycji, przez wicedyrektora i dyrektora departamentu inwestycyjnego, by w lutym 2004 dołączyć do zarządu firmy. Stanowisko CEO Nationale-Nederlanden PTE objął w 2012 roku i pełnił obowiązki do 31 marca 2020 r. W tym czasie NN PTE przesunęło się z pozycji 3. na 1. stając się największym towarzystwem emerytalnym na polskim rynku i największym inwestorem instytucjonalnym na Giełdzie Papierów Wartościowych z zaangażowaniem zbliżonym do 6% kapitalizacji polskich spółek notowanych w Warszawie.

 

Lokalizacja
online
Organizator
Klub Absolwentów SGH