SGH partnerem inicjatywy #BiznesBezPapieru

Autor

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie bierze udział w kampanii #BiznesBezPapieru, której celem jest zwiększanie świadomości firm o korzyściach wynikających z cyfryzacji oraz wskazanie, jak dzięki niej mogą wykorzystać i podnieść efektywność swojego biznesu.

Praktyczną wiedzę na temat digitalizacji przedsiębiorcy i konsumenci mogą uzyskać w edukacyjno-informacyjnym serwisie biznesbezpapieru.pl. To pierwsza tego rodzaju strona poświęcona w całości cyfryzacji i strategii paperless. Czytelnicy znajdą tu poradniki, case studies, analizy, a także wideo webinaria i debaty.

O wysoką jakość merytoryczną kampanii dbają partnerzy i eksperci serwisu biznesbezpapieru.pl, którzy dzielą się swoim doświadczeniem w transformacji cyfrowej pod kątem technologicznym, organizacyjnym i prawnym: Asseco, Związek Cyfrowa Polska, Samsung, GovTech Polska, Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie, Szkoła Główna Handlowaw Warszawie, Obserwatorium.biz, Santander Consumer Bank, Szostek_Bar i Partnerzy Kancelaria Prawna i Program Czysta Polska, którzy dzielą się swoim doświadczeniem w transformacji cyfrowej pod kątem technologicznym, organizacyjnym i prawnym.

#ITmadeinPoland #PaperlessBusiness #paperless