Rozmowy o przywództwie z Arkadiuszem Musiem, Press-Glass

Gościem rektora SGH, prof. Piotra Wachowiaka w siódmym odcinku cyklu „Rozmowy o przywództwie" był Arkadiusz Muś, prezes Press-Glass. 

Arkadiusz Muś jest jednym z największych producentów szyb zespolonych w Europie. Należąca do niego spółka Press Glass ponad 90 proc. szyb sprzedaje za granicą, m.in. w Skandynawii i Wielkiej Brytanii. Teraz skupia się na wartej 43,5 mln dol. inwestycji w fabryki przejęte od amerykańskiej firmy Glass Dynamics.

Jak młody człowiek został właścicielem upadającej firmy? W jaki sposób zarządza się zakładami zlokalizowanymi na różnych kontynentach i jakie są trzy najważniejsze wartości w firmie produkcyjnej?

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy.

„Rozmowy o przywództwie” to cykl rozmów rektora SGH, prof. Piotra Wachowiaka ze znanymi i cenionymi liderami świata biznesu. Nagrania są co dwa tygodnie publikowane na kanale SGH w serwisie YouTube 

"Chcę, aby liderzy świata biznesu opowiedzieli, o tym, jak zmienia się idea współczesnego przywództwa, jakie cechy powinien posiadać nowoczesny przywódca i w jaki sposób powinien wspierać zrównoważony rozwój przedsiębiorstwa, a także tworzyć etyczne i przyjazne środowisko pracy" – mówi rektor.

Wszystkie dotychczas zrealizowane odcinki programu znajdują się TU