Konferencja CEMS V4 2022 w SGH

uczestnicy konferencji CEMS V4 2022

W dniach 20-22 kwietnia Szkoła Główna Handlowa w Warszawie gościła Regionalną Konferencje CEMS V4 2022, której tematem był „Challenges of the Modern Management”. W ramach konferencji odbyły się warsztaty oparte na case’ach biznesowych zorganizowane przez partnerów korporacyjnych CEMS oraz wydarzenia networkingowe i integracyjne.

Konferencja CEMS V4 jest corocznym studenckim wydarzeniem organizowanym w systemie rotacyjnym przez uczelnie CEMS z grupy wyszehradzkiej: SGH Warsaw School of Economics, Corvinus Business School and Prague University of Economics and Business.

11 edycja Konferencji CEMS V4 została zorganizowana przez CEMS Club Warsaw, po 3 letniej przerwie w formie stacjonarnej i zgromadziła 34 studentów CEMS z 15 uczelni partnerskich aliansu CEMS.

Przez 3 dni studenci uczestniczyli w warsztatach przygotowanych i poprowadzonych przez przedstawicieli partnerów korporacyjnych CEMS: AB InBev, Bain & Company, Deloitte, Simon-Kucher & Partners, Unibail-Rodamco-Westfield, zeb i Kearney.

W przyjaznej nieformalnej atmosferze podczas obiadu studenci mieli okazje poznać ścieżki kariery i możliwości pracy w Bain & Company, Unibail-Rodamco-Westfield i zeb.

Mogli też poczuć prawdziwy CEMS spirit uczestnicząc w niepowtarzalnych wydarzeniach takich jak wspólne gotowanie z Little Chef, wizyta w muzeum Polin czy spotkania przy śniadaniu.

Konferencja CEMS V4 była świetną okazją do zacieśnienia kontaktów z partnerami korporacyjnymi CEMS, a także nawiązania przyjaźni ze studentami z całego świata.

obiad z partnerami korporacyjnymi
Obiad z partnerami korporacyjnymi CEMS
 

Warsztat z partnerem korporacyjnym CEMS
Warsztat z partnerem korporacyjnym CEMS
 

wizyta w Muzeum Polin
Wizyta w Muzeum Polin
 

Wspólne gotowanie z Little Chef
Wspólne gotowanie z Little Chef

Więcej informacji o wydarzeniu w wersji angielskiej na stronie CEMS: CEMS V4 Conference 2022