Hybryd(n)owe czasy CEMBA

grupa ludzi zgromadzonych przed budynkiem głównym SGH, podrzucających birety

W październiku 2022 zakończy obowiązkowe zajęcia pierwsza „pandemiczna” edycja programu Canadian Executive MBA. Rekrutacja do programu została przeprowadzona po raz pierwszy w pełni online, a same zajęcia odbywały się zarówno online, jak i w klasie. Trwa rekrutacja do kolejnej, 29. już edycję programu.

Pandemia pozwoliła nam na moment refleksji odnośnie do naszego programu i przeprowadzenie niezbędnych przemian, z których skorzystali nasi studenci. Cześć zajęć prowadzona jest online’owo, część z transmisją z zajęć, a część tam, gdzie kluczowy będzie networking i interakcja, wyłącznie w klasie.

Wieczorne online’owe konsultacje z naszymi wykładowcami stały się stałym elementem wielu zajęć. Nagrania z zajęć stały się niedzielnymi podcastami dla studentów, którzy chcą odświeżyć sobie zagadnienia omawiane na wykładzie. Niektórzy z naszych jeszcze niedawnych studentów sami zostali wykładowcami albo guest speakerami. Bardzo się cieszymy, że nasi absolwenci chcą kontynuować z nami współpracę w ten sposób.

wręczenie doktoratu honoris causa Mieczysławowi Librowiczowi
Historycznym wydarzeniem dla programu CEMBA było wręczenie naszemu dyrektorowi profesorowi Michelowi Librowiczowi doktoratu Honoris Causa, połączone z największą, historyczną graduacją kilku edycji programu CEMBA. Spotkanie prawie 70 absolwentów znowu w akademickich ławach po tak długiej przerwie i zobaczenie ich z dyplomami jest ogromnie satysfakcjonujące. Ponadto warto odnotować, że wielu absolwentów, którzy nie mogli dotrzeć na uroczystość, obserwowało ją online.

grafika informacyjna

REKRUTACJA na kolejną, 29. już, edycję programu CEMBA trwa. Zamierzamy utrzymywać kurs na nowoczesność oraz innowację i serdecznie zapraszamy do dołączenia.