CEMS Graduation 2022

Uroczyste zakończenie studiów CEMS w SGH, 9 kwietnia 2022 r.

Ostatnie lata nie sprzyjały dużym zgromadzeniom międzynarodowym, w związku z tym oficjalne coroczne graduacje CEMS MIM były odwoływane. Następna globalna graduacja jest planowana w grudniu 2022 r. w Kairze, dlatego na naszej uczelni podjęto decyzję o organizacji lokalnej graduacji dla absolwentów CEMS 2021, którzy nie mieli swojej graduacji CEMS i nie będą mogli wyjechać do Egiptu.

Kameralna uroczystość odbyła się 9 kwietnia 2022 r. w SGH (było to drugie takie wydarzenie na uczelni). Wzięło w niej udział 44 absolwentów CEMS z 2020 r. i 2021 r. Wydarzenie odwzorowywało CEMS Graduation i obejmowało ceremonię wręczenia dyplomów, Keynote Speech oraz część artystyczną zakończoną poczęstunkiem w formie bufetu. Oprócz znaczącej grupy samych absolwentów na uroczystość przybyli także ich bliscy, aby móc dzielić z nimi tę ważną chwilę.

Obecność przedstawicieli partnerów korporacyjnych CEMS jest zawsze ważnym elementem działań programu – w wydarzeniu osobiście wzięła udział Marta Wójcik z McKinsey & Company, a Coca-Cola zasponsorowała napoje. Keynote Speech wygłosił absolwent CEMS Krzysztof Bachta (Partner in 4growth VC, exCEO of Alior Bank), który podzielił się z innymi uczestnikami uroczystości swoim doświadczeniem i osiągnięciami, przekazując cenne i inspirujące wskazówki na przyszłość. Global Value Statement CEMS zaprezentowała Katarzyna Jezior – przewodnicząca CEMS Club Warsaw. Dyplomy uroczyście zostały wręczone przez rektora SGH prof. Piotra Wachowiaka i prorektora ds. współpracy z zagranicą dr. hab. Jacka Prokopa, prof. SGH. W imieniu nowych absolwentów parę wzruszających słów powiedziała Katarzyna Kujawa. Uroczystość poprowadzili Natalia Wojtaszuk i Mikołaj Rejterowski. Całe wydarzenie zostało zorganizowane przez Biuro CEMS w SGH: Anetę Szydłowską, dr. hab. Mirosława Jarosińskiego, prof. SGH, i Grzegorza Augustyniaka.


ANETA SZYDŁOWSKA, menedżer ds. relacji korporacyjnych CEMS w SGH