SGcHat | AILab: Scyzoryk w biurze – dlaczego warto wziąć udział w Umiejętnościach Jutra AI

trzech panów siedzących przy stole z mikrofonami

W studiu podcastu SGcHat prof. Bogumił Kamiński spotkał się z Michałem Domagałą i Tomaszem Cergowskim. Goście audycji pracują w firmie Google, która razem z SGH rozpoczyna trzecią edycję programu „Umiejętności Jutra: AI”. 

Dziś narzędzia sztucznej inteligencji są powszechnie dostępne, jednak barierą w ich adopcji pozostaje nieumiejętność praktycznego zastosowania. Goście porównali generatywne AI do szwajcarskiego scyzoryka – wielu zna to narzędzie, ale niewielu wie, kiedy i jak je wykorzystać.

Program pięciotygodniowego kursu, prowadzonego przez ekspertów SGH i Google, odpowiada na ten problem. Zajęcia będą obejmowały podstawy promptowania, zastosowania branżowe, automatyzacje i budowanie nawyków wdrożeniowych. Nowością trzeciej edycji jest otwarcie na duże przedsiębiorstwa, rozbudowane ćwiczenia praktyczne oraz większy nacisk na bezpieczne korzystanie z AI.

Rekrutacja trwa do 28 kwietnia, program rusza 4 maja i kończy się uzyskaniem certyfikatu. Udział jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona. Szczegóły i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: https://umiejetnoscijutra.pl

Spotify: https://open.spotify.com/episode/72Ps5VT55bYJKBucazOLDG

Apple: https://podcasts.apple.com/us/podcast/sgchat-ai-3-6-ailab-scyzoryk-w-biurze-dlaczego-warto/id1751300477?i=1000759972613

YT: https://youtu.be/4GzMFfGT6D4


Playlista podcastów SGcHat