Stwórzmy razem Szlachetną Paczkę!

grafika na czerwonym tle napis; Stwórzmy razem Szlechetną Paczkę; dwa loga, ramke u góry tworzą gałązki jodły z ozdobami świątecznymi

W tym roku Szkoła Główna Handlowa w Warszawie już po raz ósmy dołączyła do ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. Dary będą zbierane do 12 grudnia 2023 r. w Dziale Socjalnym SGH w pokoju 61b w budynku G. Pomagamy dwóm rodzinom z Warszawy.

Podkreślamy, że dary dla obydwu rodzin należy dostarczać wyłącznie do Działu Socjalnego SGH, a nie bezpośrednio do magazynu Szlachetnej Paczki. To bardzo ważne!

Opis rodziny 1 wraz z jej potrzebami

Opis rodziny 2 wraz z jej potrzebami

13 grudnia zaplanowane jest pakowanie paczek, a 14 grudnia o godz. 9.00 odbędzie się finał Szlachetnej Paczki na Auli Spadochronowej.

Szlachetna Paczka to organizowana przez Stowarzyszenie Wiosna z Krakowa akcja charytatywna mająca pomóc osobom najuboższym. Co roku w tę wspaniałą inicjatywę w całym kraju angażują się tysiące osób. Od 2016 roku bierze w niej udział również SGH. Serdecznie zachęcamy do niesienia pomocy osobom potrzebującym. Niech przyświeca nam w tym troska o drugiego człowieka! Postarajmy się, aby paczka była tak piękna, jakbyśmy to my mieli ją dostać.

grafika na białym tle napis: Stwórzymy razem Szlachetną Paczkę, obok dwa logo, na białym tle ozdoby świąteczne