Ozdabianie choinki w Auli Spadochronowej SGH

grupa osób stoi przed ubraną choinką; w rękach trzymają ramkę z napisem "Świąteczna SGH"

W Mikołajki, 6 grudnia 2022 r. w Auli Spadochronowej SGH stanęła przepiękna choinka. Świąteczne drzewko przyozdabiali studenci, wykładowcy i pracownicy SGH. Wyszło wspaniale!

„Wszystkiego dobrego na święta! Będziemy sobie jeszcze składać życzenia tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Tymczasem radujmy się okresem przedświątecznym! Radujmy się, że jesteśmy jedną wielką rodziną SGH! Miło spędźmy czas na naszej Alma Mater! Pamiętajmy, że nie tylko nauka jest ważna, ważne jest spędzanie czasu, ważne jest, abyście ten okres bycia na uczelni jak najlepiej zapamiętali. Wobec tego radujmy się tym okresem przedświątecznym i zapraszam do ubierania choinki. Wszystkiego, wszystkiego dobrego!" – powiedział rektor SGH dr hab. Piotr Wachowiak, prof. SGH.

bombka na choince

"Drodzy Studenci, Szanowni Państwo,

ja też, tak jak już Jego Magnificencja powiedział, bardzo się cieszę, że możemy się tutaj dzisiaj wspólnie zebrać w świątecznym nastroju, aby razem ubrać choinkę. Bardzo cieszę się z tego, jak wygląda +Spado+ (…) że razem całą społecznością akademicką, całą społecznością studencką, całą społecznością SGH wspólnie możemy świętować ten wspaniały czas, jakim jest okres przedświąteczny" - powiedziała ze swej strony przewodnicząca Samorządu Studentów Marta Ekner.

Na Auli Spadochronowej byli obecni również członkowie Międzynarodowej Rady Doradczej (IAB) SGH, która do 7 grudnia obraduje w Sali Senatu SGH. Razem z bracią studencką członkowie IAB dekorowali i zawieszali ozdoby na choince.

troje osób przyozdabia bombki choinkowe; stoją przed choinką

Rektor podziękował firmie E&Y, która jest członkiem Klubu Partnerów SGH od blisko 25 lat, za ufundowanie choinki: "To jest tradycja, nasz partner od lat. Dziękujemy serdecznie!".

świąteczna choinka

Na Auli Spadochronowej można było sobie również stworzyć własny świąteczny sweter. Do przygotowanych przez E&Y wełnianych swetrów w jednolitych kolorach można było dołączyć różnego rodzaju ozdoby: pompony, naszywki czy girlandy w myśl hasła "Ugly Christmas sweater beautiful career".

sweter świąteczny przyozdobiony pomponami i girlandą

Przypominamy, że trwa akcja Szlachetna Paczka w SGH. Do 7 grudnia w Dziale Socjalnym SGH w pokoju 61b w budynku G zbierane są dary dla dwóch rodzin. 8 grudnia planowane jest pakowanie prezentów.

Finał Szlachetnej Paczki w SGH odbędzie się 9 grudnia o godz. 9:00 na Auli Spadochronowej. Spotkajmy się wszyscy tego dnia przy choince. Serdecznie zapraszamy darczyńców, bez których ten dzień nie byłby możliwy.

ubrana choinka

Zapraszamy do obejrzenia świątecznych pocztówek poniżej, w Galerii zdjęć.