Online z kandydatami. Wszystko, co trzeba wiedzieć o rekrutacji do SGH w 2021

Z kandydatami do SGH w formule online spotkaliśmy się w marcu 2021 już po raz trzeci. Kolejna okazja dopiero jesienią, lecz już dziś, wszystkim zainteresowanym podjęciem studiów w SGH przybliżamy zasady rekrutacji i udostępniamy materiały, które były prezentowane podczas dnia otwartego. 

Minął rok, od kiedy z naszymi kandydatami spotykamy się w przestrzeni wirtualnej. Dokładnie 14 marca 2020 roku zdecydowaliśmy się na pierwszy w historii SGH dzień otwarty online. 20 marca 2021 roku spotkaliśmy się ponownie aby opowiedzieć o najstarszej i najlepszej uczelni ekonomicznej w Polsce, naszych programach nauczania, zasadach i harmonogramie tegorocznej rekrutacji, kierunkach, możliwościach rozwoju i organizacji roku akademickiego. 

Jeśli nie mogłaś/mogłeś wziąć udziału w wydarzeniu na żywo, zapraszamy na retransmisję, dostępną na naszym kanale na Youtubie.

Dzień otwarty SGH w pigułce? Przygotowaliśmy dla Was również prezentację, w której zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje dotyczące uczelni i rekrutacji. Znajdziecie tu najważniejsze daty, czytelne tutoriale jak założyć konto rekrutacyjne w naszym systemie, wymagane dokumenty, punktację, szczegóły związane ze sprawdzianem kwalifikacyjnym na studia. 

W prezentacji dowiecie się, jakie kierunki międzynarodowej wymiany studentów są oferowane w SGH oraz jak pomagamy wam w rozwoju osobistym i zawodowym w ramach pracy doradcy kariery oraz projektów organizowanych przez Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami.

Prezentację znajdziecie po kliknięciu w poniższy obraz:

Warto również zapoznać się z naszą stroną internetową, na której znajdują się wszystkie informacje związane z tegoroczną rekrutacją: 

Zasady rekrutacji na studia licencjackie

Zasady rekrutacji na studia magisterskie

Macie wątpliwości, pytania, chcecie być na bieżąco z haromonogramem rekrutacji oraz poznać innych kandydatów na studia?

Zapraszamy do dołączenia do naszych grup na Facebooku. Rekrutacja SGH - studia licencjackie oraz Rekrutacja SGH - studia magisterskie. To tu publikujemy bieżące informacje, odpowiadamy na Wasze pytania, pomagamy Wam dostać się na wymarzone studia. Możecie również pisać do nas na adres mailowy rekrutacja@sgh.waw.pl

 

Do zobacznie w SGH! #Kierunek SGH

Post scriptum. SGH była pierwszą uczelnią w Polsce, która w 2020 roku zdecydowała się na organizację dnia otwartego online. Jak wyglądają kulisy wydarzenia? Zapraszamy na relację fotograficzną.