Jubileuszowa XV edycja Świątecznego Koncertu SGH

Zdjęcie z koncertu. Dziewczyna przy mikrofonie, chłopak gra na gitarze

XV Świąteczny Koncert SGH zbliża się wielkimi krokami! Podczas minionych edycji zebrano ponad 300 000 zł i obecnie jest to jedna z największych studenckich akcji charytatywnych w Polsce. Tegoroczny koncert odbędzie się już 14 grudnia, tradycyjnie w warszawskim Klubie Palladium.

W tym roku Świąteczny Koncert SGH wspiera Fundację „poDRUGIE”, która wyciąga pomocną dłoń do młodzieży i młodych dorosłych (18–25 lat) zagrożonych i dotkniętych kryzysem bezdomności. Oprócz wielkiego wydarzenia muzycznego, które odbędzie się 14 grudnia w Palladium, studenci będą mogli wziąć udział w licznych akcjach towarzyszących –  licytacjach charytatywnych, kolacjach z gwiazdami oraz aukcjach internetowych.

Grafika z napisem: Świąteczny Koncert SGH 14 grudnia 2021 roku klub palladium

Wielki koncert!

Koncert odbędzie się 14 grudnia w warszawskim Palladium. Co roku gromadzi on około 2 tys. osób – nie tylko studentów, lecz przedstawicieli każdego pokolenia. Na scenie wystąpią utalentowani artyści z warszawskich uczelni, a także goście specjalni. Oprócz świątecznych przebojów w ciekawych aranżacjach na gości czekają kawiarenka, loteria oraz licytacje na żywo.

Wstęp jest całkowicie wolny, choć istnieje również możliwość zakupienia biletów VIP (więcej informacji już wkrótce).

Dom, którego nie ma

Cały przychód z licytacji oraz z datków zebranych podczas koncertu zostanie przekazany na rzecz Fundacji „poDRUGIE”, która pomaga młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym, patologią i bezradnością. Ze wsparcia korzystają przede wszystkim byłe wychowanki i wychowankowie domów dziecka, rodzin zastępczych i placówek resocjalizacyjnych. Takie osoby, po osiągnięciu pełnoletności, często nie mają miejsca, w którym mogą się usamodzielnić. Fundacja tworzy dla nich dom i przygotowuje młodych ludzi do dorosłego życia.

zdjęcie grupy młodych osób

Więcej informacji:
WWW: swiatecznie.org 
Facebook: https://www.facebook.com/swiatecznesgh
Instagram: https://www.instagram.com/swiateczny_koncert_sgh/
YouTube: https://www.youtube.com/user/SwiatecznyKoncertSGH/
Licytacje: https://allegro.pl/charytatywni/fundacja-po-drugie/cele/xv-swiateczny-koncert-sgh-zbiorka-na-rzecz-fundacji-po-drugie
Fundacja „poDRUGIE”: https://podrugie.pl