Finał Szlachetnej Paczki w SGH – dziękujemy

grupa osób stoi przed choinką i kilkunastoma paczkami zebranymi w ramach akcji Szlachetna Paczka; w ręku trzymają banner z napisem: Szlachetna Paczka

14 grudnia br. na Auli Spadochronowej SGH odbył się finał tegorocznej akcji Szlachetna Paczka. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w jej przygotowaniu i przeprowadzeniu. Dzięki hojności pracowników SGH udało się zebrać tyle artykułów, żeby zaspokoić wszystkie potrzeby rodzin, które objęliśmy wsparciem.

Zebraliśmy produkty żywnościowe, środki czystości, kosmetyki, odzież, pomoce szkolne, pościel, artykuły kuchenne oraz szczególne upominki – łącznie 24 kartony, a także bony zakupowe do sieci handlowych na artykuły spożywcze, obuwie i odzież o wartości 12 600 zł.

Wszystkim darczyńcom z całego serca i pięknie dziękujemy.

Zmieniamy świat na dobre.

Szlachetna Paczka to organizowana przez Stowarzyszenie Wiosna z Krakowa akcja charytatywna mająca pomóc osobom najuboższym. Co roku w tę wspaniałą inicjatywę w całym kraju angażują się tysiące osób. W tym roku Szkoła Główna Handlowa w Warszawie już po raz ósmy dołączyła do tej inicjatywy, pomagając dwóm rodzinom.