Zespoły SGH w międzynarodowym konkursie IPMA Project Management Championship 2021

Zespoły SGH

Zespoły SGH, składające się ze studentów kierunku Zarządzanie projektami, znalazły się w pierwszej piątce laureatów w krajowym etapie międzynarodowego konkursu zarządzania projektami IPMA Project Management Championship. To pierwsza edycja konkursu, w którym uczestniczą polscy studenci.

W pierwszym etapie udział wzięło 25 zespołów, niemal 90 uczestników, reprezentujących ośrodki akademickie z całej Polski. W kwalifikacjach, które odbyły się 24 kwietnia 2021 r., do krajowego finału przeszło pięciu laureatów: dwa zespoły z Szkoły Głównej Handlowej i po jednym z Politechniki Wrocławskiej, Politechniki Śląskiej oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. 

Ze strony SGH laury wywalczyli:

  • Paweł Kościński, Marta Kupisz, Magdalena Repeć, Jakub Kania
  • Mateusz Pawlikowski, Filip Gul, Anna Ślęzak, Natalia Kostrzewa

W finale krajowym, 15 maja zespoły zmierzyły się z czterogodzinnym studium przypadku z zakresu zarządzania projektami. Musiały wykazać się zaawansowanymi umiejętnościami i wiedzą z zakresu kierowania złożonymi, niepowtarzalnymi przedsięwzięciami. Wyniki oceny jury (PM Professionals z IPMA Polska) zostaną oficjalnie ogłoszone 29 maja podczas spotkania online. Zwycięska drużyna będzie reprezentować Polskę podczas Międzynarodowego Finału PMC, który odbędzie się w dniach 11-12 września 2021 r. w formie wydarzenia online.

Serdecznie gratulujemy Studentom oraz opiekunowi dr hab. Pawłowi Wyrozębskiemu, prof. SGH z Katedry Zarządzania Projektami w Instytucie Zarządzania SGH.

Trzymamy kciuki za przejście do finału międzynarodowego!

Więcej informacji o konkursie: https://www.become.pm/projectmanagementchampionships