Studenci SGH finalistami Studenckiego Nobla 2021

Studenci SGH finalistami Studenckiego Nobla 2021

W tegorocznej 12. edycji konkursu Studencki Nobel, który jest organizowany przez Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Niezależne Stowarzyszenie Studentów nagrodę w kategorii dziennikarstwo i literatura otrzymali mgr Krystyna Kacprowska oraz mgr Krzysztof Kutwa.

Nagroda Studencki Nobel 2021 w kategorii dziennikarstwo i literatura została przyznana 10 najlepszym studentom z całej Polski, którzy wyróżniają się spektakularnymi osiągnięciami w świecie nauki.

Mgr Krystyna Kacprowska jest obecnie studentką studiów magisterskich na kierunku zarządzanie finansami przedsiębiorstwa oraz doktorantką w dyscyplinie nauki o polityce i administracji Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Ponadto, ukończyła studia magisterskie na kierunku lingwistyka stosowana (angielski z rosyjskim) na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia podyplomowe z zakresu negocjacji i mediacji na uczelni SWPS w Warszawie.

Mgr Krzysztof Kutwa jest studentem studiów II stopnia w języku angielskim na kierunku Global Business, Finance and Governance oraz uczestnikiem projektu Zintegrowana Platforma Analityczna, którego celem jest wytworzenie jednolitego systemu analitycznego dla potrzeb administracji publicznej.

Więcej informacji

Relacja z Gali finałowej