SGH nagrodzona przez CIMA

grafika informująca o otrzymaniu przez SGH wyróżnienia CIMA

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie otrzymała CIMA Excellence Award za osiągnięcia w 2021 roku.

Instytut CIMA (Chartered Institute of Management Accountants) powstał w 1919 roku w Londynie i jest największą profesjonalną organizacją zrzeszającą ekspertów z dziedziny rachunkowości zarządczej.  

dyplom

Dzięki współpracy SGH z CIMA uczelnia oferuje specjalności międzykierunkowe, doskonale wpisujące się w nurt łączenia wiedzy teoretycznej z kompetencjami ważnymi w praktyce biznesowej. Programy specjalności międzykierunkowej oferowane są na studiach licencjackich i magisterskich. Obejmują przedmioty realizowane w języku polskim i angielskim. Z oferty mogą skorzystać zarówno studenci studiów stacjonarnych, jak i niestacjonarnych.

Na studiach licencjackich program rozszerzono o SGH & CIMA Certificate in Business Accounting (SGH & CIMA – CBA), z kolei na studiach magisterskich o jego wersje bardziej zaawansowane, tj. SGH & CIMA Diploma in Management Accounting (SGH & CIMA – DMA) oraz SGH & CIMA Advanced Diploma in Management Accounting (SGH & CIMA – ADMA).
 
CIMA to jakość i rzetelność w biznesie, ceniona przez pracodawców na całym świecie. Studia CIMA pozwalają na wykreowanie ludzi ambitnych, nastawionych na sukces, którzy podczas nauki udowodnili jak wysokie umiejętności posiadają. Wybór programu CIMA już na studiach to gwarancja lepszego startu na rynku pracy