Prof. Tomasz Siemiątkowski liderem w dziedzinie „Prawo spółek i prawo handlowe”

dr hab. Tomasz Siemiątkowski, prof. SGH

Prof. Tomasz Siemiątkowski oraz Kancelaria Głuchowski Siemiątkowski Zwara, w której jest partnerem powtórzyli sukces w Rankingu Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolitej”.

Na przełomie czerwca/lipca br. ogłoszono wyniki rankingu za 2021 rok, w którym prof. Tomasz Siemiątkowski został wybrany liderem w dziedzinie „Prawo spółek i prawo handlowe” wśród prawników polskich, a Kancelaria Głuchowski Siemiątkowski Zwara – liderem w tej dziedzinie.

Prof. Tomasz Siemiątkowski oraz kancelaria po raz kolejny zajęli pierwsze miejsce w rankingu „Rzeczpospolitej”. Wyniki za rok 2020 ze względu na pandemię opublikowano dopiero na początku czerwca 2021 roku.

Celem rankingu jest wyłonienie najlepszych kancelarii oraz prawników, którzy udzielają wsparcia prawnego instytucjom i firmom w różnych obszarach życia gospodarczego.

Dr hab. Tomasz Siemiątkowski, prof. SGH, jest kierownikiem Katedry Prawa Gospodarczego w Kolegium Zarządzania i Finansów, wykładowcą prawa gospodarczego i prawa handlowego. W praktyce adwokackiej koncentruje się na obszarach fuzji, przejęć i restrukturyzacji, prawa rynku kapitałowego, arbitrażu, prawa korporacyjnego oraz prawa medycznego i energetycznego.

Więcej informacji