Odwołano Koncert Świąteczny SGH

Organizatorzy Koncertu Świątecznego SGH powiadomili na Facebooku, że występ zespołu muzycznego na wydarzeniu planowanym na 14 grudnia musi zostać odwołany.

„Niemal wszyscy członkowie (zespołu) są chorzy, z ciężkimi objawami grypy. Jest nam bardzo przykro, zwłaszcza że do ostatniej chwili walczyliśmy o możliwość zagrania Koncertu, ale choroba jest siłą, z którą nie możemy wygrać” – czytamy na profilu na Facebooku.

Organizatorzy wydarzenia zapraszają jednak do warszawskiego centrum rozrywki Hulakula (przy ul. Jagiellońskiej 82B), gdzie miał odbyć się koncert, na wieczór z DJ-em.

„Dołożymy także wszelkich starań, aby znaleźć nowy termin, w którym nasi muzycy będą mogli wystąpić przed Państwem w pełni sił i w komplecie. Prosimy o wyrozumiałość. Bilety VIP zakupione w ramach zbiórki zachowują ważność na kolejny termin Koncertu wyznaczony przez organizatorów. Mamy nadzieję, że przyjdziecie dzisiaj bawić się razem z nami, a naszemu zespołowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia” – poinformowali organizatorzy Koncertu Świątecznego SGH.

Więcej informacji:

Facebook