Darmowy dostęp do pakietu Onet Premium dla studentów SGH

reklama subskrypcji onet premium

W ramach współpracy z RASP (Ringier Axel Springer Polska) studenci SGH uzyskali z dniem 10 stycznia 2024 r. dostęp do pakietu Onet Premium. Jest on w pełni fundowany przez firmę Press Glass Holding SA i Fundację Wolności Gospodarczej.

Subskrypcja  obejmuje całych szereg tytułów, w tym ekskluzywne materiały przygotowywane specjalnie na potrzeby pakietu Onet Premium, aktualne wydania cyfrowe oraz numery archiwalne w formacie PDF wybranych dzienników, tygodników i magazynów takich jak „Newsweek”, „Forbes”, „Forbes Women", „Przegląd Sportowy”, „Komputer Świat", „Auto Świat i „Fakt".

W pakiecie są tez dostępne materiały: „Politico”, „Die Welt”, „Bild” oraz serwisy internetowe takich tytułów jak „Business Insider", „Kontynenty", „Nowaja Gazieta", „Archinea" czy „Newsweek Learning English" dla osób pragnących szlifować swój angielski. 

Dostępne będą również podcasty i materiały audio publikowane przez Onet i partnerów: Radio Nowy Świat, Radio 357. Jedną z zalet subskrypcji jest ograniczona liczba reklam.

Dla uzyskania dostępu do Onet Premium należy aktywować subskrypcję poprzez użycie linku po zalogowaniu z domeny @student.sgh.waw.pl

Dostęp do pakietu Onet Premium będzie aktywny do 31.12.2024 r.

Poniżej publikujemy list Zespołu Onet Premium skierowany do studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Dzień dobry!
Cieszymy się, że w ramach współpracy ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie będziemy mogli powitać nowych subskrybentów i subskrybentki pakietu Onet Premium.

 

Z subskrypcji korzystasz dzięki: