Przestrzenie pełne pomysłów. Coworking w Sabinkach

Centrum Przedsiębiorczości i Transferu Technologii powiększa swoją ofertę o kolejne pomieszczenia dla studentów. W Domu Studenta nr 1 "Sabinki" powstała przestrzeń coworkingowa do pracy wspólnej. Oprócz siedmiu komfortowych stanowisk pracy, do dyspozycji jest również sala konferencyjna oraz przestrzeń spotkań z wygodnymi fotelami. 

Przestrzeń Coworkingowa w „Sabinkach” (nazwa zostanie wyłoniona w konkursie dla studentów – przyszłych użytkowników przestrzeni), staje się kolejnym po coworkingu 317G (w budynku głównym), miejscem pozwalającym przedsiębiorczym studentom i absolwentom rozwijać swoje pomysły w komfortowych warunkach. Warunkiem dostępu jest prowadzenie projektu przedsiębiorczego, startupowego lub działalności gospodarczej. Poprzez system rezerwacji można uzyskać dostęp do konkretnego zasobu i rozpocząć pracę nad swoim projektem. Sale wyposażone są w sprzęt multimedialny oraz kredowe ściany do wizualizowania efektów pracy. Na odwiedzających czeka kawa oraz słodki poczęstunek

Przestrzeń jest również salą wykładową, warsztatową oraz strefą spotkań. Służy jako miejsce spotkań dla zespołów projektowych pracujących w obszarze transferu technologii. Odbywają się tam konsultacje przedsiębiorcze skierowane do studentów rozpoczynających swoją przedsiębiorczą drogę. Otwarcie przestrzeni to wzmocnienie potencjału wspierania przez uczelnie przedsiębiorczości we wszystkich jej objawach.