W SGH uroczystość ukończenia studiów

duża grupa absolwentów podrzuca birety po otrzymaniu dyplomów ukończenia studiów magisterskich

Uroczystość ukończenia studiów to mile wspominany przez uczestniczki i uczestników akcent podkreślający zakończenie ważnego etapu edukacji. W sobotę 17 grudnia w gronie władz uczelni, absolwentów i absolwentek studiów magisterskich i ich bliskich świętowaliśmy zdobycie dyplomów.

Uroczystości przewodniczył rektor SGH dr. hab. Piotr Wachowiak, prof. SGH, któremu towarzyszyli prorektor ds. dydaktyki i studentów dr hab. Krzysztof Kozłowski, prof. SGH, prorektor ds. rozwoju dr hab. Roman Sobiecki, prof. SGH, oraz dziekan Studium Magisterskiego dr hab. Dorota Niedziółka, prof. SGH.

trzech rektorów siedzi za katedrą; prorektor przemawia

Po raz pierwszy od dwóch lat wydarzenie odbywało się bez ograniczeń wynikających z pandemii. Cieszyło się dużym zainteresowaniem absolwentów – aby pomieścić wszystkich chętnym trzeba było zorganizować dwie tury uroczystości.

Podczas pierwszej tury uroczystości, która rozpoczęła się w samo południe, wręczono tegoroczną Nagrodę Dziekana Studium Magisterskiego. Zdobyła ją Weronika Wojewódzka, absolwentka kierunku e-Biznes. W drugiej turze, rozpoczętej o godz. 16, w imieniu absolwentów przemawiał Tim Kothe, absolwent podwójnego dyplomu kierunek Finanse i rachunkowość, który znalazł się w gronie wyróżnionych. Druga tura dostępna była także w języku angielskim.

W obu uroczystościach uczestniczyło łącznie 520 absolwentów.

duża grupa absolwentów podrzuca birety do góry po uroczystości odebrania dyplomów ukończenia studiów