Wesołych świąt i szczęśliwego Nowego Roku

choinka z bombkami

Życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku 2022 składa rektor SGH, prof. Piotr Wachowiak. 

Szanowni Państwo,
Drodzy Członkowie Rodziny SGH,

Z okazji świąt Bożego Narodzenia pragnę złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowia, spokoju i radości. Odpoczynku w gronie rodziny i przyjaciół, wyciszenia od zgiełku codzienności i dystansu do pędzącego świata. Niech Nowy Rok obdaruje Państwa pogodą ducha, optymizmem i pomyślnością!

Koniec roku zawsze jest chwilą na podsumowania i refleksje. W mijającym roku Szkoła Główna Handlowa w Warszawie uzyskała jedną z najważniejszych akredytacji dla szkół biznesu i zarządzania na świecie – akredytację EQUIS.

Po raz szósty, tym razem już jako główny partner merytoryczny, współtworzyliśmy Forum Ekonomiczne w Karpaczu, przygotowując raport na temat sytuacji gospodarczej Europy Środkowo-Wschodniej – najważniejszą tego typu publikację w regionie.

W Rankingu Szkół Wyższych 2021 miesięcznika „Perspektywy” SGH po raz kolejny zajęła pierwsze miejsce w kategorii „Uczelnie Ekonomiczne”, potwierdzając swoją wiodącą pozycję w kraju.

Nasza uczelnia znalazła się na trzecim miejscu w badaniu TOP MARKA 2021 w rankingu branżowym Uczelnie. To tylko nieliczne sukcesy, za którymi stoi cała nasza społeczność – badaczy, wykładowców, pracowników administracji, doktorantów i studentów. Chciałbym podziękować wszystkim Państwu za ogromny wysiłek, poświęcony czas i zaangażowanie w działania na rzecz naszej Alma Mater. 

Z uwagi na przyjętą w maju br. strategię rozwoju przed nami rok pełen wyzwań, ale głęboko wierzę, że dzięki wewnętrznej sile, wytrwałości i współpracy stawimy im czoło. Tego sobie i Państwu gorąco życzę.

Przyjmijcie Państwo jeszcze raz na ten czas świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2022 Roku serdeczne życzenia, realizacji planów, spełniania marzeń.  

Piotr Wachowiak, rektor SGH