Ruszył nowy portal SGH

grafika przedstawiająca nowy portal

W poniedziałek 11 lipca o godzinie 10.00 Szkoła Główna Handlowa w Warszawie rozpoczęła procedurę uruchomienia swego nowego portalu. Nowy portal zastępuje dotychczasowy pod tym samym adresem www.sgh.waw.pl.

Zmiana ta nie wpływa na serwisy kolegia.sgh.waw.pl oraz bip.sgh.waw.pl, które będą funkcjonować jak dotąd (prace nad ich dostosowaniem do kształtu nowej strony będą prowadzone w najbliższym czasie). 

----

Pytania i odpowiedzi:

Które serwisy starego portalu zostały wyłączone 11 lipca?
www.sgh.waw.pl, oferta.sgh.waw.pl, absolwent.sgh.waw.pl, pracownik.sgh.waw.pl, student.sgh.waw.pl, doktorant.sgh.waw.pl, media.sgh.waw.pl, biblioteka.sgh.waw.pl, administracja.sgh.waw.pl, firma.sgh.waw.pl.

Które serwisy starego portalu nie zmieniły się 11 lipca?
kolegia.sgh.waw.pl oraz bip.sgh.waw.pl.

Czy można jeszcze edytować strony w „starym portalu”?
Nie, było to możliwe tylko do 10 lipca. Wyjątkiem są serwisy kolegia.sgh.waw.pl oraz bip.sgh.waw.pl, które będą modyfikowane w najbliższym czasie.

Czy będzie jeszcze dostęp do „starego” portalu?
Gdy proces propagacji naszej domeny w DNS zakończy się, dotychczasowe serwisy portalu będą dostępne w sieci SGH (wymagane będzie zalogowanie się) pod adresami: www-old.sgh.waw.pl, oferta-old.sgh.waw.pl, absolwent-old.sgh.waw.pl, pracownik-old.sgh.waw.pl, student-old.sgh.waw.pl, doktorant-old.sgh.waw.pl, media-old.sgh.waw.pl, biblioteka-old.sgh.waw.pl, administracja-old.sgh.waw.pl, firma-old.sgh.waw.pl.

Jak aktualizować strony/artykuły/wydarzenia w nowym portalu?

  • Strony

Prośby od jednostek merytorycznych zawierające aktualizacje treści (z zaznaczonymi zmianami) na stronach nowego portalu prosimy wysyłać na adres portal@sgh.waw.pl.

  • Artykuły

Artykuły prezentowane w nowym portalu zasilamy poprzez portal gazeta.sgh.waw.pl, dlatego prosimy o podsyłanie sugestii komunikatów i artykułów na adres gazeta@sgh.waw.pl.

  • Wydarzenia

Prosimy o podsyłanie sugestii informacji na temat wydarzeń uczelnianych na adres gazeta@sgh.waw.pl.
Gdzie szukać informacji w nowym portalu?

W nowym portalu przygotowaliśmy strony, które ułatwią dostęp wybranym grupom czytelników do właściwych informacji. Przygotowaliśmy strony dla:
•    kandydatów – na niej kandydaci na studia znajdą wszystkie informacje rekrutacyjne, opisy kierunków oraz informacje dlaczego warto studiować w SGH,
•    studentów – na niej studenci znajdą wszystkie informacje dotyczące studiowania oraz działalności studenckiej,
•    doktorantów – znajdują się na niej wszystkie informacje dotyczące zajęć oraz działalności doktoranckiej,
•    pracowników – na niej pracownicy znajdą wszystkie niezbędne informacje wspierające wykonywane przez nich zadania,
•    absolwentów – na której publikowane są informacje przeznaczone dla wychowanków uczelni.

Działa też wewnętrzna wyszukiwarka zawartości portalu.