Rekrutacja do SGH 2024/2025

uśmiechnięta młoda kobieta

4 czerwca br. otwieramy nasz Internetowy System Rekrutacyjny (ISR), dzięki czemu kandydaci na studia licencjackie i magisterskie będą mogli jeszcze przed startem rekrutacji utworzyć dla siebie indywidualne konto w naszym systemie.

Internetowy System Rekrutacyjny uruchamiamy 4 czerwca 2024 r. o godz. 13.00 – zachęcamy do założenia konta jeszcze przed startem rekrutacji. 

Zasady rekrutacji krok po kroku, harmonogram, wymagane dokumenty dla kandydatów na:

STUDIA LICENCJACKIE:

Kandydatów na na studia licencjackie stacjonarne zachęcamy do skorzystania z naszego KALKULATORA MATURALNEGO. Pozwala on na ocenienie szans na zakwalifikowanie się na studia licencjackie stacjonarne na podstawie ocen z matury w zestawieniu z progami przyjęcia do SGH z poprzednich lat.

Przelicz wynik

STUDIA MAGISTERSKIE:

 

Poznaj kierunki dostępne w roku akademickim 2024/2025:
STUDIA LICENCJACKIE:

Wybór kierunku na studiach w języku polskim następuje z końcem drugiego semestru studiów, pierwszy rok jest ogólnoekonomiczny. W przypadku studiów stacjonarnych w języku angielskim wybór kierunku studiów następuje na etapie rekrutacji.

STUDIA MAGISTERSKIE:

W przypadku studiów zarówno w języku polskim, jak i angielskim wybór kierunku studiów następuje na etapie rekrutacji.

Dlaczego my?
Nieprzerwanie od 1906 r. oferujemy studia najwyższej jakości. Dyplom SGH jest wyróżnieniem, o które co roku zabiegają kandydaci. Ponad 12 000 studentów kształci się u nas każdego roku. Blisko 3000 z nich co roku opuszcza mury uczelni z najnowszą wiedzą ogólną i specjalistyczną.

Kandydaci do SGH pytani, co kieruje ich decyzją o wyborze wiodącej uczelni ekonomicznej w Polsce, najczęściej wskazują na jakość kształcenia, prestiż dyplomu i największe możliwości rozwoju. SGH to jednak o wiele więcej niż renoma. Uczelnia otwiera przed studentami wiele możliwości, a jej dyplom od lat jest gwarancją sukcesu na krajowym i międzynarodowym rynku pracy.

Czytaj więcej

Obejrzyj prezentację główną z wiosennego dnia otwartego 2024

Dołącz do grup rekrutacyjnych na Facebooku
Zapraszamy do naszych grup rekrutacyjnych na Facebooku – poruszamy tam najważniejsze tematy związane ze zbliżającą się rekrutacją:

Grupa na Facebooku – rekrutacja na studia licencjackie
Grupa na Facebooku – rekrutacja na studia magisterskie