Wakacje z SGH

Czy tegoroczne wakacje mogą być udane? Pewnie. Nieważne przecież, gdzie, lecz z kim je spędzimy. Zapraszamy zatem na Wakacje z SGH.

Po udanym przedsięwzięciu, jakim w lutym br. były Ferie z SGH, czas na kolejny cykl zajęć dla dzieci i młodzieży, czyli Wakacje z SGH. Tym razem jednak nie spotkamy się w murach naszej uczelni, a w przestrzeni wirtualnej. Oznacza to, że w zajęciach mogą wziąć udział uczestnicy z całej Polski i nie tylko!

Tak jak poprzednio, zajęcia kierujemy do dzieci i młodzieży w wieku szkolnym (7-15 lat), które pragną rozwijać swoje zainteresowania m.in. z zakresu nowych technologii, biznesu, kultury. Nie zabraknie także tematów dla pasjonatów mediów społecznościowych, ekologii, fotografii, a nawet pszczół. I to właśnie o nich opowie dr Joanna Korpus z Zakładu Strategii Konkurencji.

Nie każdy wie, że SGH ma swoje własne pszczoły. Ich królestwem jest pasieka na dachu Biblioteki SGH – Pszczoła Główna Handlowa. Ponadto, przygotowaliśmy m.in. zajęcia Letnia szkoła programowania, Jak dobrze wypaść w Internecie?, a także warsztaty fotograficzne.

Miłośnicy biznesu i przedsiębiorczości będą mogli wziąć udział w zajęciach Jak być bogatym? Finanse osobiste dla początkujących, Technologie jutra w biznesie, czy Przedsiębiorczość z ideą. Natomiast pasjonaci podróży przeniosą się do Chin i Japonii, poznając kulturę tych krajów i ucząc się podstaw języka.  

Wakacje z SGH trwać będą w dniach 6-31 lipca br., a na poszczególne zajęcia będzie można zapisać się poprzez formularz rekrutacyjny umieszczony na stronie www, gdzie znajdują się także szczegółowe informacje dotyczące całego programu zajęć. Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowe informacje

Program zajęć

Regulamin

Formularz rejestracji

Centrum Otwartej Edukacji