SGH dla Ukrainy – wolontariat

Na grafice: Kolor zielony SGH przechodzący w kolory flagi ukraińskiej z Logo uczelni i napisem wolontariat

Zapewnienie wsparcia i objęcie ewentualną opieką studentów, doktorantów i pracowników z Ukrainy są teraz dla nas priorytetem. W ramach akcji Pomoc Ukrainie w SGH istnieje pilna potrzeba zaangażowania wolontariuszy z naszej uczelni – pracowników, studentów i absolwentów, którzy aktywnie włączą się w działania pomocowe.

Potrzebujemy wolontariuszy w dwóch obszarach:

•    Wolontariat operacyjny obejmujący wsparcie doraźne wszelkiego rodzaju: transport, zakupy, urzędy, języki, opieka nad dzieckiem, itp. Osoby zainteresowane tego typu wolontariatem uprzejmie prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety –

TUTAJ LINK DO MS FORMS.

PLEASE FILL OUT THIS FORM.

TUTAJ LINK DO MS FORMS dla ABSOLWENTÓW SGH.

•    Wolontariat koordynacyjny obejmujący zaangażowanie osób chętnych do nadzorowania konkretnych projektów. W przypadku tego typu wolontariatu wymagana będzie dostępność wolontariuszy na miejscu od poniedziałku do piątku. Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety – TUTAJ LINK DO MS FORMS.

Do tej pory deklaracje udziału jako wolontariusz operacyjny złożyło 300 pracowników i studentów, 14 pracowników i studentów (deklaracje w języku angielskim) oraz 17 absolwentów.

Natomiast deklaracje udziału jako wolontariusz koordynacyjny otrzymaliśmy od 37 pracowników i studentów.