Kurs języka polskiego dla osób z Ukrainy | Курс польської мови для осіб з України

kurs języka polskiego dla osób z Ukrainy

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie we współpracy z Polsko-Szwajcarską Izbą Gospodarczą oraz Centrum Nauki Języków Obcych przygotowała dla osób z Ukrainy bezpłatne intensywne kursy języka polskiego na poziomie A1.
Варшавський Університет Економіки (SGH) при співпраці з Польсько-Швейцарською Торговою Палатою та Центром Вивчення Іноземних Мов підготував безкоштовні інтенсивні курси польської мови для громадян України.

Utworzona zostanie jedna grupa. Zajęcia będą trwały 1,5 godziny i odbywać się będą 4 razy w tygodniu w terminie od 21 marca do 14 lipca 2022 (łącznie 120 godzin zajęć):

  • poniedziałki i czwartki – 10.00–11.30
  • wtorki i piątki – 8.00–9.30

Zajęcia będą prowadzone stacjonarnie na terenie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Informujemy, że zapewniamy podręczniki do nauki języka polskiego.

Zapisy zamknięte w związku z wypełnieniem miejsc.


Пропонуємо 120-годинний курс для групи рівня А1. Заняття проводитимуться з 21.03.2022 до 14.07.2022 4 рази на тиждень (крім середи та вихідних), 90 хвилин на день:

  • понеділок і четвер – 10.00–11.30
  • вівторок і п'ятниця – 8.00–9.30

Заняття проводитимуться в приміщенні Варшавського Університету Економіки.

Ми надамо підручники для вивчення польської мови.

Реєстрація на мовний курс закінчена в зв'язку з відсутністю вільних місць.

 

Zakończyły się kursy języka polskiego dla uchodźców. Kursy odbywały się w trzech grupach po 120 godzin zajęć. Każda grupa początkowo liczyła po 23 osoby. Do końca kursu dotrwało 28 osób. Ci najwytrwalsi wykazywali się silną motywacją oraz pracowitością, co przełożyło się na bardzo dobre rezultaty i duży postęp zwłaszcza w sprawności mówienia, rozumienia tekstów pisanych oraz rozumienia ze słuchu. Lektorki podkreślają, że odbiór był pozytywny a współpraca z kursantami układała się bardzo dobrze.