Nagroda specjalna dla prof. Tomasza Siemiątkowskiego

Prof. Tomasz Siemiątkowski

Redakcja „Rzeczpospolitej” przyznała nagrodę specjalną dla prof. Tomasza Siemiątkowskiego za „działalność pro bono na rzecz wolności mediów w Polsce”.

21 czerwca podczas uroczystej gali w Muzeum Żydów Polskich POLIN redakcja „Rzeczpospolitej” ogłosiła przyznanie nagrody specjalnej dla prof. Tomasza Siemiątkowskiego za „działalność pro bono na rzecz wolności mediów w Polsce”. Profesor otrzymał nagrodę za obronę niezależności TVN24 w związku z przedłużającą się procedurą przyznania koncesji.

„Rzeczpospolita” ogłosiła także wyniki 20. jubileuszowego Rankingu Kancelarii Prawniczych za 2022 rok, w którym to prof. Tomasz Siemiątkowski oraz Kancelaria Głuchowski Siemiątkowski Zwara powtórzyli sukces z lat ubiegłych. W ostatnich pięciu rankingach prof. Tomasz Siemiątkowski czterokrotnie był wybierany liderem wśród prawników polskich w dziedzinie „Prawo spółek i prawo handlowe”, a Kancelaria Głuchowski Siemiątkowski Zwara była czterokrotnie wybierana liderem w tej dziedzinie spośród kancelarii działających w Polsce.

Więcej informacji

Profesor Tomasz Siemiątkowski jest kierownikiem Katedry Prawa Gospodarczego w Instytucie Ekonomii Politycznej, Prawa i Polityki Gospodarczej KZiF.