Zmarła dr Irena Kowalska

płonąca świeca z czerwona różą

Z wielkim smutkiem zawiadamiamy, że 30.03.2024 r. w wieku 77 lat zmarła dr Irena Kowalska. Msza Święta żałobna odprawiona zostanie w środę 10 kwietnia 2024 roku o godzinie 10.30 w kościele św. Katarzyny na Służewie, ul. Fosa 17, po czym nastąpi odprowadzenie prochów na cmentarz miejscowy do grobu rodzinnego.

Dr Irena Kowalska była wieloletnim pracownikiem naszej uczelni. Zatrudniona w latach 1970–2011, kustosz w Bibliotece SGH oraz starszy wykładowca w instytucie Statystyki i Demografii Kolegium Analiz Ekonomicznych. Ceniony i lubiany wykładowca, osoba niezwykle zaangażowana w pracę, ciepła, pełna energii, pamiętająca o wszystkich, kochająca ludzi i świat. 

Msza Święta żałobna odprawiona zostanie w środę 10 kwietnia 2024 roku o godzinie 10.30 w kościele św. Katarzyny na Służewie, ul. Fosa 17, po czym nastąpi odprowadzenie prochów na cmentarz miejscowy do grobu rodzinnego.

Zamiast kwiatów prosimy o wsparcie Hospicjum Onkologicznego św. Krzysztofa w Warszawie (Ursynów) [fho.org.pl], podczas ceremonii obecny będzie wolontariusz z puszką.

Prosimy o nieskładanie kondolencji.
Rodzina

 

Fot. Freepik, autor mdjaff