Granty dla studentów SGH MBA for Startups

zdjecie mężcyzny w marynarce na tle ścianki z logiem SGH

Studia MBA for Startups to pierwsze studia MBA w Polsce współtworzone przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie oraz InCredibles Sebastiana Kulczyka – program mentoringowy dla młodych przedsiębiorców. Wyjątkowa formuła projektu oparta jest na połączeniu wiedzy akademickiej i know-how praktyków biznesu z całego świata oraz platformy networkingowej InCredibles. Sebastian Kulczyk we współpracy z EY Academy of Business oraz Pracuj Ventures ponownie zasilił fundusz grantowy dla uczestników trzeciej już edycji studiów online MBA for Startups. Siedem osób, które przedstawi najciekawszy pomysł na biznes, może liczyć na 20 000 PLN, czyli ponad połowę czesnego.  

Trzecia edycja MBA for Startups rozpoczyna się 23 marca 2024 roku. Dzięki partnerstwu Sebastiana Kulczyka, EY Academy of Business oraz Pracuj Ventures studenci będą mieli możliwość skorzystania z dofinansowania czesnego. Fundusz grantowy to 150 tys. zł dla siedmiu osób, które pomyślnie przejdą proces rekrutacyjny i dodatkowo w skrótowej formie przedstawią najciekawszy i najbardziej innowacyjny pomysł biznesowy. Finaliści wskazani przez Radę Programu Grantowego otrzymają jednorazowe wsparcie w postaci ponad 50 proc. dofinansowania studiów. Aplikacje kwalifikujące do otrzymania grantu można składać od 21 stycznia do 1 marca 2024 r.

„Fundusz grantowy to wsparcie dla tych, którzy studiując chcą dynamicznie rozwijać swoje autorskie projekty biznesowe. Z myślą o nich tworzymy bezpieczne środowisko do testowania modeli biznesowych, weryfikacji kompetencji menadżerskich oraz rozwijania relacji z międzynarodową siecią naszych mentorów i inwestorów” – podkreśla Sebastian Kulczyk.

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie nie pobiera opłaty rejestracyjnej, a czesne w wysokości 37 800 PLN może być opłacane w kilkunastu ratach. To unikalna okazja dla ambitnych przedsiębiorców, chcących zdobyć kompleksową wiedzę i umiejętności potrzebne do skutecznego zarządzania własnym biznesem.

Partnerami merytorycznymi kursów są m.in. EY Academy, Google for Startups, DZP, Inovo vc czy Singularity University. 

W trakcie dwuletnich studiów uczestnicy biorą udział w ponad 600 godzinach zajęć. Spotkania prowadzone są w języku polskim oraz angielskim, a kandydaci muszą mieć ukończone co najmniej studia licencjackie i posiadać nie mniej niż trzy lata doświadczenia zawodowego. Dodatkową zaletą studiów w SGH jest możliwość nawiązywania cennych relacji biznesowych zarówno z wykładowcami, jak i wśród uczestników zajęć. 

Online MBA for Startups są pełnoprawnym, honorowanym na całym świecie programem MBA, a SGH posiada akredytację AMBA (Association of MBAs), która potwierdza najwyższą, zgodną 
z międzynarodowymi standardami jakość kształcenia programów MBA. Tylko 2 proc. wszystkich uczelni na świecie prowadzących studia MBA posiada tę prestiżową akredytację.

Po dodatkowe informacje oraz zgłoszenia do trzeciej edycji studiów Online SGH MBA for Startups zapraszamy na stronę

 

SGH MBA for Startups

Biuro Programu MBA-SGH
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, ul. Rakowiecka 24, pok. 2, 02-521 Warszawa
+48 22 564 77 83; +48 501 227 668; biuromba@sgh.waw.pl

 

InCredibles Sebastiana Kulczyka to najbardziej wszechstronny i długofalowy program budowy kompetencji oraz promocji, który od 2017 r. skupia, szkoli i integruje najlepsze polskie startupy. Oparty jest na autorskiej formule „szytych na miarę” warsztatów oraz indywidualnych konsultacji z mentorami, potencjalnymi klientami, inwestorami oraz uznanymi praktykami biznesu. Program jest bezpłatny. Zapraszani są do niego jedynie laureaci czołowych konkursów, które wyłaniają wyróżniających się młodych polskich przedsiębiorców. W ramach działalności InCredibles współtworzy specjalistyczne raporty, debaty, publikacje oraz patronuje wydarzeniom edukacyjnym. Jest też inicjatorem pierwszych w Polsce studiów MBA dla startupów (we współpracy z SGH) oraz audycji Firmament w Radiu 357. Do prestiżowego grona InCredibles należy już ponad 65 spółek.

Więcej na stronie

 

EY Academy of Business jest częścią międzynarodowej firmy doradczej EY, która jest członkiem Klubu Partnerów SGH. Firma przygotowuje i realizuje szkolenia z zakresu umiejętności interpersonalnych, zarządzania strategicznego, sprawozdawczości finansowej, aż po zarządzanie projektowe. W ofercie ma wieloetapowe, autorskie programy szkoleniowe oraz krótkie i praktyczne szkolenia uzupełniające wiedzę z konkretnej dziedziny. EY Academy of Business specjalizuje się w szkoleniach przygotowujących do zdobycia rozpoznawalnych na całym świecie kwalifikacji zawodowych, takich jak: ACCA, CIA, PMP®.

Wykładowcy EY Academy of Business mają zarówno doświadczenie akademickie, jak i praktyczne osiągnięcia w biznesie. Firma prowadzi szkolenia dla osób indywidualnych, instytucji państwowych, organizacji pozarządowych oraz firm prywatnych.

Więcej na stronie.
 

Pracuj Ventures
Grupa Pracuj to jedna z największych prywatnych firm w Polsce (Forbes, listopad 2017, „Największe polskie firmy prywatne”) oraz wiodący dostawca rozwiązań wspierających firmy w rekrutacji, utrzymaniu pracowników i rozwoju. 40 tysięcy klientów z 40 krajów aktywnie korzysta z produktów i usług firmy. Grupa Pracuj jest właścicielem najbardziej rozpoznawalnych marek rekrutacyjnych: Pracuj.pl w Polsce i Rabota.ua na Ukrainie. W dziedzinie rozwiązań technologicznych oferowanych w modelu SaaS (Software as a Service), dostarcza system ATS eRecruiter, który od wielu lat wspiera organizacje w efektywnej rekrutacji.
https://pracuj.vc/

Więcej na stronie.