W Mikołajki wspólnie ubieraliśmy choinkę

ubraina choinka na auli w uczelni

Jak co roku w Mikołajki 6 grudnia na Auli Spadochronowej wspólnie ubieraliśmy choinkę. Świąteczne drzewko mieniło się światłami i feerią barw ozdób choinkowych, w tym bombek przygotowanych przez studentów, wykładowców i pracowników uczelni. Inscenizacja firmy EY – naszego partnera z Klubu Partnerów SGH – sprawiła, że wszyscy poczuliśmy już atmosferę świąt. Przypominamy, że trwa akcja Szlachetna Paczka w SGH.

„Wkraczamy w okres świąteczny, który powinien być radosny, przyjemny, spędzony wśród rodziny. Wszystkiego dobrego na ten okres Świąt. Zgodnie z tradycją zawieszamy bombki na pięknej choince, którą jak co roku ufundowała firma EY” – powiedział rektor SGH Piotr Wachowiak.

grupa osób na auli w uczelni; zdjęcie zrobione z góry

„Jesteśmy jednym z najstarszych partnerów z Klubu Partnerów SGH. Mamy taką tradycję, że co roku na Mikołajki chcemy dla społeczności SGH zrobić coś specjalnego. Stałym elementem jest to, że wspólnie ubieramy choinkę z przedstawicielami uczelni, z przedstawicielami EY czy organizacji studenckich. Każdy może udekorować i powiesić własną bombkę – mówi Piotr Lenarczyk, employer branding manager EY Polska.

– Przy okazji tworzymy też tutaj rodzaj świątecznego festiwalu, na którym można zrobić sobie zdjęcie, zjeść coś smacznego, pograć w curling. I – co chyba najbliższe memu sercu – można wysłać komuś bliskiemu kartkę, która została stworzona przez podopiecznych Fundacji EY. Fundacja EY, która miała w tym roku 25-lecie, zajmuje się dziećmi i rodzinami zastępczymi. Te kartki, które dzisiaj widzimy na naszym stoisku, zostały stworzone właśnie przez podopiecznych Fundacji EY.

Zapomniałbym o premierze naszych kultowych skarpetek. Co roku, właśnie na SGH 6 grudnia ma miejsce premiera naszych EY-owych skarpetek. Takie same skarpetki otrzymują też pracownicy naszej firmy.  W tym roku w naszej akcji idziemy pod hasłem „Razem lepiej”, ponieważ uważamy, że to jest fajne przesłanie, żeby nie tylko w święta, ale w ogóle być blisko ludzi, poznawać ludzi, nawiązywać z nimi relacje. To jest coś, co robimy w EY. To jest coś, do czego zachęcamy studentów; coś, co naszym zdaniem jest bardzo ważne.

Zdjęcia z wydarzenia
 

Przypominamy, że Szkoła Główna Handlowa w Warszawie po raz ósmy dołączyła do ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. Dary są zbierane do 12 grudnia 2023 r. w Dziale Socjalnym SGH w pokoju 61b w budynku G. Pomagamy dwóm rodzinom z Warszawy.

13 grudnia zaplanowane jest pakowanie paczek, a 14 grudnia o godz. 9.00 odbędzie się finał Szlachetnej Paczki na Auli Spadochronowej.

Podkreślamy, że dary dla obydwu rodzin należy dostarczać wyłącznie do Działu Socjalnego SGH, a nie bezpośrednio do magazynu Szlachetnej Paczki. To bardzo ważne!