Bieżące problemy polityki pieniężnej

Konferencja
Data wydarzenia:

na grafice: dłoń trzymająca zegar, stosy pieniędzy i napis Bieżące problemy polityki pienięznej, konferencja naukowa, 23 maja 2022 roku, godz. 13.30-17-30

Katedra Ekonomii Stosowanej i  Katedra Polityki Gospodarczej i Teorii Pieniądza z Instytutu Ekonomii Politycznej, Prawa i Polityki Gospodarczej zapraszają do udziału w Konferencji naukowej: „Bieżące problemy polityki pieniężnej”

Konferencja odbędzie się 23 maja 2022 roku w godz.: 13.30–17.30 w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie w auli I, budynek C, al. Niepodległości 128

W konferencji można uczestniczyć na miejscu lub za pośrednictwem youtube.

Celem konferencji jest przedstawienie wybranych problemów dotyczących polityki pieniężnej, a także dyskusja na temat możliwych rozwiązań, które mogą być wprowadzane przez władze monetarne.

Kon​ferencja odbywa się pod patronatem honorowym dziekan Kolegium Zarządzania i Finansów, prof. SGH, dr hab. Joanny Wielgórskiej-Leszczyńskiej.

Osoby zainteresowane prosimy o potwierdzenie (mailem: mwojak@sgh.waw.pl) gotowości uczestnictwa w konferencji, i w jakim trybie (na miejscu czy online).

Udział w konferencji jest bezpłatny.

 

Lokalizacja
budynek C; aula I
online youtube
Organizator
Katedra Ekonomii Stosowanej KZiF
Katedra Polityki Gospodarczej i Teorii Pieniądza