Redaktor naczelny „Polityki" Jerzy Baczyński gościem pierwszego Klubu Prasowego SGH

mężczyzna na tle ścianki z logiem SGH

O historii politycznej od czasów transformacji, a także o bieżących wyzwaniach społeczno-politycznych w Polsce w ramach pierwszego Klubu Prasowego SGH mówi redaktor naczelny tygodnika „Polityka" Jerzy Baczyński. 
 

Klub Prasowy SGH to najnowsza inicjatywa Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Klub stawia sobie za cel integrację środowiska dziennikarzy gospodarczych i trwalsze związanie ich z SGH. Spotkania odbywające się w każdą przedostatnią środę miesiąca dadzą, jak wierzymy, okazję do rozmowy wybitnych dziennikarzy z osobami wywierającymi wpływ na opinię publiczną w Polsce i życie społeczno-gospodarcze kraju.

Temat inauguracyjnego spotkania Klubu Prasowego SGH: „Rok 2024 – wielkie oczekiwania i zagrożenia w samym środku wyborczego cyklu”. Wywiad z redaktorem Baczyńskim przeprowadziła uznana dziennikarka Agnieszka Lichnerowicz z Radia TOK FM. Rozmowę przed kamerą – Rafał Mandes. Realizacja: Krzysztof Kuna.

Prosimy naszych gości, aby na spotkania Klubu przynosili swoją ulubioną lekturę. Mamy nadzieję, że dzięki temu powstanie podręczna biblioteczka Klubu Prasowego SGH. Redaktor Jerzy Baczyński podarował nam książkę pt. „Leszek Balcerowicz – 800 dni, krótka historia wielkiej zmiany 1989-1991", zapisał Jerzy Baczyński, współpraca: Jerzy Koźmiński.