Dr hab. Paulina Roszkowska z SGH pracownikiem naukowym w MARC

zdjęcie kobiety w okrągłej ramce; w tle zdjęcie jednej z auli SGH

Dr hab. Paulina Roszkowska z SGH została pracownikiem naukowym na etacie badawczym w MARC (Centrum Badań nad Fuzjami i Przejęciami) w Bayes Business School w Londynie.

Dr hab. Paulina Roszkowska jest adiunktem w Zakładzie e-Biznesu w Instytucie Informatyki i Gospodarki Cyfrowej Kolegium Analiz Ekonomicznych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Centrum Badań nad Fuzjami i Przejęciami (MARC) zostało założone w 2008 r. i jest jedynym takim ośrodkiem badawczym w czołowych szkołach biznesu w Europie, skoncentrowanym zarówno na badaniach, jak i praktyce fuzji i przejęć (M&A).

Dzięki bliskości londyńskiego City, Bayes Business School jest doskonale usytuowana, by utrzymywać bliskie kontakty z bankierami M&A, prawnikami, konsultantami, księgowymi, dziennikarzami i innymi kluczowymi graczami. Wynikiem tego jest nowe, przełomowe spojrzenie na całą dziedzinę fuzji i przejęć, od inicjowania do zakończenia transakcji, od finansowania do integracji, od rynków wschodzących do sal posiedzeń zarządu największych firm na świecie – czytamy na stronie internetowej  BBS.

MARC jest jednym z ponad 20 ośrodków badawczych w Bayes Business School, który konsekwentnie osiąga najwyższe oceny w niezależnych rankingach. Wiele korporacji, regulatorów, firm świadczących profesjonalne usługi, giełd i uniwersytetów korzysta z MARC, aby uzyskać szybki dostęp do najnowszych badań i praktycznych pomysłów.