Bieg SGH. Pobiegnijmy razem po raz ósmy!

To już ósma edycja Biegu SGH – wydarzenia organizowanego przez Samorząd Studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W trosce o zdrowie uczestników w tym roku bieg odbędzie się w formie online. Oznacza to, że każdy będzie mógł wziąć udział w wydarzeniu z dowolnego miejsca na świecie – swoje wyniki można rejestrować za pomocą aplikacji. 

Bieg rozpoczął się 25 kwietnia i potrwa aż do 16 maja. W tym czasie uczestnicy będą mieli okazję pobiec na trzech dystansach: 5 km, 10 km oraz na trasie o długości 1 km przeznaczonej dla dzieci. Ponadto będzie można wziąć udział w zmaganiach drużynowych, m.in. o Puchar Uczelni, Puchar Liceów czy Puchar Organizacji Studenckich. Dodatkowo co tydzień będą wyłaniani najlepsi biegacze na poszczególnych trasach, którzy otrzymają specjalne nagrody. Zapisów można dokonywać do 15 maja, a każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy.
 

Bieg SGH. Zapisy 25 kwietnia-15 maja. Finał 16 maja

W poprzednich latach bieg przyciągał tysiące uczestników, a także był wspierany przez wiele znanych osobistości. Należy jednak pamiętać, że Bieg SGH to wydarzenie charytatywne. Każda edycja biegu ma na celu zebranie funduszy dla potrzebujących. Tym razem środki zbierane są na zakup wózka elektrycznego dla małego Wojtka, który boryka się z wrodzoną łamliwością kości, aby mógł poruszać się w pełni samodzielnie w otwartym terenie i aby niewielkie wzniesienie lub nierówna nawierzchnia nie stanowiła już problemu.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Link do zapisów: https://zapisy.sts-timing.pl/712/
Link do zbiórki: https://dzieciom.pl/podopieczni/30316
Link do wydarzenia: https://fb.me/e/MrvDJPBP